Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Bahçe Duvar Kalıplarında Model Çeşitliliği

Özgür | Cuma, Şubat 27, 2015 | 0 yorum

            Özel mülkiyet konutların, siteler halindeki toplu konut alanların, iş yerleri, şirketler ve büyük holding binalarının, park ve bahçelerin çevrelendiği bahçe sınırlarının belirlendiği duvarlar görsel açıdan olumlu intiba uyaracağından büyük önem taşımaktadır.

bahçe

            Bahçe duvarı, çevreleyeceği binanın özelliği de göz önünde bulundurularak özenle seçilmelidir. Bahçe duvarlarının modelleri; saray, Osmanlı, sultan, ağ, kündekari, yonca, kandil, kuğu, palmiye, karanfil, deniz, hasır, elmas, ağaç, tuğra, briket, fırtına, güneş, karo, lambiri, kilim, klasik taş, labirent modelleri gibi ve daha onlarca seçenek arasından seçilebilmektedir.


            Bağcılar dekoratif beton sistemleri, bahçe kalıpları konusunda bol seçenek sunan bir firma olup son teknolojik gelişmelerden de yararlanarak kendisini geliştiren güvenilir bir firmadır.


            Estetik açıdan son derece şık ve mukavemeti yüksek, uzun süre dayanabilen bahçe duvar modelleri son yıllarda oldukça yaygınlaşmış ve hızla gelişen kentleşme projesine paralel olarak gelişim göstermiştir. Ülkemizde Beton kalıp firması www.beton-kalip.com adresi ile bilinip bu konuda hizmetler vermektedir.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if