iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Boşanmaların 9 Nedeni

31 Mart 2015 - # # # # # # #


Zamanımızda boşanma oranların hızlı şekilde artmaya başladı. Eski zamanlara oranla günümüzdeki boşanma oranları bir hayli fazla. Bunun nedenleri eşlerden eşlere değişmektedir. Doğru seçimi yapamamış olanlar, henüz birbirini iyi tanımamış ve sonradan çıkan kötü alışkanların göstergesinden dolayı, alkol, kumar vb. gibi nedenlere dayalı olarak  onlarca aile yok olup gidiyor.


Boşanmaların 9 Nedeni


Bunun yanı sıra en çok boşanma nedenlerinden biri aile içi sürekli tartışmaların olması ve bu tartışmaların iki tarafta da psikolojik hasarlar bırakmasıdır. Herhangi bir konu tartışırken bu kavgaya dönüşebilmekte ve asıl tartışılması gereken konudan sapıp daha vahim, kırıcı, aşağılayıcı şekilde iki tarafında kendilerini birbirlerinden soğutmasından dolayı meydana gelen boşanma nedenlerine dayalı 9 maddeyi sıraladık.

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.