iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Çizgi Film

21 Mart 2015 - #


Çizgi film izlemek çocukların asla vazgeçemediği alışkanlıklardandır. Aslında çizgi film izlemenin yaşı yoktur diyebiliriz. Zaman gelir çocuklarımızla, yeğenlerimizle beraber oturup bizde çizgi filmlere dalarız.

Çizgi Film


Çizgi film izlemek çocukların huylarına, davranışlarına etki eder. Bazen çocuklar çizgi film karakterlerinde gördükleri hal ve hareketleri yada ağızlarından çıkan bazı cümleleri günlük hayatta da kullanırlar. Bu sebeple çocuklarımızın izlediği çizgi filmlere biraz özen göstermekte fayda vardır.

Bakugan çizgi filmi çocukların en sevdiği çizgi filmlerden biridir. İzlemeye bayılırlar. Bakugan savaşçıları japonya kökenli bir çizgi filmdir. Aksiyon içerikli bir filmdir.

Çocukların en çok sevdiği diğer bir çizgi film ise alvin ve sincaplar. Hayvan karakterlerinin en popüler çizgi filmlerindendir. Alvin ve arkadaşlarının maceralarının geçtiği eğlenceli bir çizgi filmdir.
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.