Dünyanın Çok İlginç Tutuklama Olayları

ibrahim fırat | Pazartesi, Mart 23, 2015 | 0 yorum
Bu galerimizden oldukça ilginç gerçekten yaşanmış olaylara tanık olacaksınız. 12 madde ile en garip dünya genelinde geçen ilginç, komik ve şaşırtıcı tutuklama olayları. Okurken hem gülecek hemde şaşıracaksınız.

Bu tip tutuklama olayları olur mu? diye içinizden geçireceksiniz ama tarihimizde bu tür olaylar yaşanmış ama tabi ki bizim ülkemizde olan olaylar değil.
                                    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if