iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Maşukiye Yayla Köy Kahvaltısı

17 Mart 2015 - #


Maşukiye Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı olan bir beldemiz. Maşukiye çok merkezi bir bölgede bulunmasına rağmen, birçok aktiviteye ev sahipliği yapabilmesi yönü ile dikkat çekiyor. Belde Kartepe Dağı eteklerinde ve aynı zamanda Sapanca Gölü kıyısında bulunduğu için hem su sporlarını hem de kış sporlarını yapabilmenizi sağlıyor. Maşukiye konaklama konusunda da sıkıntı çekmeyeceğiniz bir bölge. Başta Yazıcılar Otel olmak üzere çok kaliteli hizmet veren tesisleri var.

Maşukiye Yayla Köy Kahvaltısı


Maşukiye kahvaltı konusunda ise sıkıntı çekmeyeceğiniz gibi, fazlasıyla tatmin olacağınız bir yer. Çünkü özellikle bahsettiğimiz konaklama tesisi gibi yerlerde açık havada ve çok geniş bir menü ile sunuluyor. Kahvaltıda sigara böreği, patates kızartması, kiremitte yumurta ve kiremitte eritme köy peyniri gibi cazip lezzetler sıcaklar menüsünde sunuluyor. Kahvaltı menüsünde ise tulum peyniri gibi peynirlerin de içinde bulunduğu peynir çeşitleri, tereyağı, bal-kaymak, ev reçeli, çikolata, mevsim helvası, fındık ezmesi, söğüş, siyah ve yeşil zeytin, acılı ezme ve meyve tabağı bulunuyor. Bu çeşitlerin hepsini kızarmış ekmek ve taze demlenmiş çay ile denemeniz mümkün. Yörede Türkiye’nin en kaliteli alabalık çeşitlerinin bulunduğu ve güzel sunumlarla hazırlanarak yemeniz için sunulduğunu da hatırlatmak lazım. Bölgeye özgü yöresel yemekleri de katınca, Maşukiye konaklama sırasında aç kalmayacağınızı hatta mideniz yanında gözünüzün de doyacağını garantiliyor.


Beldeye yaptığınız ziyaret sırasında adrenalin sporlarını ve Maşukiye kahvaltı seçeneğini denemeyi ihmal etmeyiniz.

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.