Arçelik Teknik Servis Hizmetlerinde Doğru Adres

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 22, 2015 | 0 yorum
Arçelik sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyada da kendisini ön plana çıkaran bir markadır. Arçelik marka ürünlerin kaliteli olduğu kadar uzun ömürlü olduğu da bilinir. Fakat zaman zaman belirli sebeplerden dolayı Arçelik marka eşyalarda bile problem çıkabilmektedir. Bu tarz durumlarla karşılaşıldığında da teknik servislerden yardım almak yapılacak en doğru hareket olacaktır. Zümrütevler Arçelik servisi gibi birçok Arçelik servis şubemiz sorun yaşadığınızda sizlere yardımcı olacaktır.

Firmamız ayrıca sadece Arçelik değil, aynı zamanda başka markalara ait eşyalarda da size teknik servis hizmeti sunabilmektedir. Örneğin Zümrütevler Beko servisi gibi daha farklı markalara hizmet veren teknik servislerimiz vardır. Dolayısı ile bu şubelerimizden istediğiniz zaman istediğiniz şekilde yardım alabilirsiniz.


Ayrıca fiyatlandırmalarımızda birçok teknik servise göre çok daha uygundur. Kartal Arçelik servisi gibi birçok şubemiz sizlere bu konuda en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Sitemize girdiğinizde verdiğimiz hizmetler ile ilgili detaylı bilgilerde yer almaktadır. Ayrıca bu konuda firmamız sizlere ödeme kolaylıkları da sağlayacaktır.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if