Aşk Yeniden 12.bölümü (Fox Tv)

ibrahim fırat | Perşembe, Nisan 23, 2015 | 0 yorum
Aşk Yeniden Dizisi Son Bölümü


Fox televizyonun yeni dizilerinden olan aşk yeniden dizisi 28 Nisan 2015 salı akşamı ekranlara geldi. Eğlenceli ve heyecanlı dizi izleyiciyle Fox tv ekranlarında izleyiciyle buluştu.Dizi kısa zamanda hayran kitlesine ulaştı. yayınlandığı ilk bölümden itibaren seyirciyi ekran karşısına kitleyen aşk yeniden dizisini izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.


Aşk yeniden 11. bölümü izlemek için 


http://www.fox.com.tr/Ask-Yeniden/bolum/11


Aşk yeniden 12. bölümü izlemek için 


http://www.fox.com.tr/Ask-Yeniden/bolum/12


Aşk yeniden 13. bölümü fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız. 


http://www.fox.com.tr/Ask-Yeniden/bolumler
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if