iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Bitki İçerikli Cafeslim

9 Nisan 2015 - #


İçeriğinde yeşil kahve ile birlikte gündüz ve gece detoks çaylarından oluşan cafeslim ürünü bir süredir sosyal medyada en çok konuşulan zayıflama ürünleri arasında yer almaktadır. Detoks çayları gece ve gündüz paketleri bulunmakta ve gündüz çayları 28 adetten oluşmaktadır. Her gün kullanılması gereken gündüz çayı içerisinde : oolong çayı, limon, karahindiba çayı, gotu kola, rezene, zencefil, ısırgan otu, kafein ve mate çayı bulunmaktadır. Her gün kahvaltıdan 15 dakika sonra tüketilmesi gerekmektedir. Gece çayları ise 14 adetten oluşmaktadır. Ve içeriği ise : karnıyarık otu, nane yaprağı, çemen otu, alıç yaprağı, sinemaki çayı, meyan kökü, dulavrat otu ve kedi otu kökü yer almaktadır. Bu gece çayı ise her gün değil 2 günde bir yatmadan yarım saat önce kullanılması gerekmektedir. Her iki çayda da dikkat edilmesi gereken husus şudur : poşet çay halinde olduğu için kaynamak üzere olan suyun içerisine atılmaz. Su kaynadıktan sonra biraz dinlendirilerek bir bardağın içine konularak 5 dakika demlendikten sonra cafeslim paketi içerisinde bulunan çaylar kullanılmalıdır.
Bitki İçerikli Cafeslim

Çaylar konusunda bu kullanım ve kullanım hususlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında cafeslim kullanımı esnasında mutlaka gün içerisinde 2 litre su tüketmeniz gerekmektedir. Bu çaylar detoks çayıdır. Vücuttaki toksinleri, suyu ve ödemi vücuttan atacaktır. Bunun için de bol su tüketmeniz gerekmektedir ki sindirim sistemi aracılığı ile vücuttan atılmasını sağlayabilesiniz. Aksi durumda istediğiniz ya da beklenilen etkiyi göremezsiniz. Aynı zamanda metabolizma da düzene gireceği için yağlar da parçalanmaya başlayacak ve yağlar da gene idrar yolu aracılığı ile vücuttan atılacağı için su tüketimi önemli bir faktör uygulamaktadır. Çayların içinde bulunan bitkilere karşı herhangi bir alerjik durumunuz var ise kullanmamanız gerekmektedir. Ve hamile bayanların kesinlikle kullanmaması gerekmektedir. 16 yaş ve üstünün kullanımına uygundur.
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.