Dehşet Bir Kamera Şakası

ibrahim fırat | Perşembe, Nisan 02, 2015 | 0 yorum
Gerçekçi bir kamera şakası, Metronun içinde gerçekleşen bu şakada The Walking Dead tarzı zombilerden oluşan şaka oldukça korkutucu. Ama ülkemizde yapılsa kimsenin korkacağını sanmam. Ancak yabancılar bu tür dizlerle veya filmlere odaklanmış ve inanan kişiler olduklarından bu video da ki kişilerin korkması çok normal.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if