Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Deri Modasına Siz De Uyun

ibrahim fırat | Perşembe, Nisan 02, 2015 | 0 yorum

             Deri hiç bir zaman modası geçmeyen bir ürün olup, kaliteli olduğu müddetçe senelerce giyilmektedir. Giydiğimiz birçok kıyafetle uyum içinde olmaktadır. Klasik tarz ve spor tarz olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır.

            Klasik tarzlar genellikle uzun ve kemerli modeller olmaktadır. Spor tarz ise kısa ve fermuarlı modellerdir. Birçok aksesuar ve giyimde kullanılmaktadır. Deri ceket için kullanılan renkler siyah, kahverengi, bordo ve taba olmaktadır.

Deri Modasına Siz De Uyun


            Deri ayakkabı bay, bayan herkesin tercihleri arasında yerini almıştır. Bayan ayakkabılarda oldukça renkli deri ve süet kullanılmaktadır. Narçiçeği, kırmızı, lacivert gibi renkler en çok tercih edilenler arsındadır.


            Erkekler için ayakkabı modelleri ise daha sade renkler olan siyah, kahve ve lacivert renkler bulunmaktadır. Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan deri mont ise oldukça rağbet gören kıyafetler arasında yer almaktadır. İnternet üzerinden birçok renk ve modele ulaşabilirsiniz. Bu sitelerden birisi de http://www.dericlub.com.tr/ adresi olmaktadır.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if