Dünyanın En Güzel Fotoğrafları

ibrahim fırat | Perşembe, Nisan 09, 2015 | 0 yorum

Dünyanın aslında sandığımızdan daha büyük olduğunu gösteren 18 muhteşem fotoğraf. 360 dereceli fotoğraflarıyla ilgi çeken ve büyük bir projeyle Airpano isimli bir kuruluş bir çok fotoğrafa yer veriyor.  Dünyanın bazı bölgelerine kuş bakışı bakmaya hazırlanın.  

Kaynak >> http://www.huffingtonpost.com/2015/04/07/earthporn_n_6941644.html?ncid=fcbklnkushpmg00000063


Dünyanın En Güzel Fotoğrafları


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if