Allah (Cc) Kur'an'da Niçin 'Biz' Diyor, 'Ben' Demiyor?

ibrahim fırat | Cumartesi, Mayıs 02, 2015 | 0 yorum
Allah (Cc) Kur'an'da Niçin 'Biz' Diyor, 'Ben' Demiyor? İzle


Biz Tabiri Meliklerin ve Sultanların Tabiridir. Onlar sözlerine başlarken biz ki diye başlarlar ve Allah Ben yerine biz tabirini kullanması Azametinin şanındandır. Tüm merak ettikleriniz videodadır.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if