Çocukken Zenginlik Sandığımız 19 Yanılgı

ibrahim fırat | Pazar, Mayıs 03, 2015 | 0 yorum
Bu konumuz sizleri geçmişe götürecek. Yeni nesillerin hatırlamayacağı, Özellikle 90'lı yıllarda çocuk olmak bir başkaydı. O yıllarda çocuk olmak farklıydı ve zenginlik demek bizler için para demek değildi. Zenginlik belirtisi sandığımız çocukluk yıllarındaki olgulara 19 madde ile göz atalım, biraz nostalji iyi gelecektir. 

Kaynak ve resimlerin alıntı yapıldığı yer  >>   http://tekerleklibavul.blogspot.com.tr/
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if