iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Facebook Beğen Kutusu - Zaman Ayarlı

5 Mayıs 2015 - # # # #


Site ziyaretçisi ve sayfa beğenizin yükselmesi için Facebook Popup pencereleri son zamanlarda en çok kullanılan eklentileri arasındadır. Blogger siteler için geliştirilmiş olan bu eklentinin en önemli özelliği kullanıcıyı tanımasıdır. Bu yüzden sizin belirlediğiniz herhangi bir zamana kadar aynı ziyaretçi girse bile ekran karşısına çıkmıyor.

Facebook Beğen Kutusu - Zaman Ayarlı


Örneğin: Kod içerisinde bulunan bu kısımda  "'/', expires: 7 }); " 7 yazan yer 7 gündür. Bunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayın ziyaretçi 3 gün sonra tekrar girdiğinde gözükmesini istiyorsanız bu bölümü 3 yapmanız yeterlidir.

Siteniz eklemeniz gereken kodlar aşağıda anlatılmıştır:


Şablon > HTML’yi Düzenle > Devam Et yolunu izleyerek Ctrl + F tuşlarının    yardımıyla kodunu  </head>  bulun ve </head> kodunun üstüne aşağıdaki kodları ekleyin. Sonrasında aynı şekilde arama yaparak ]]></b:skin> kodunu bulun aşağıdaki kodları bir satır üstüne ekleyin. 3. adım ve son yapmanız gereken  </body> kodunu aratarak bulun ve bulduğunuz  </body> kodunun üstüne aşağıdaki vermiş olduğumuz kodu ekleyin. <div id='fanback'><div id='fan-exit'/><div id='fanbox'><div id='fanclose'/><div class='remove-borda'/> 
<iframe allowTransparency='true' frameborder='0' scrolling='no' src='//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http://www.facebook.com/ibrahimfirat.net&amp;width=402&amp;height=255&amp;colorscheme=light&amp;show_faces=true&amp;border_color=%23E2E2E2&amp;stream=false&amp;header=false&amp;appId=329902783740649' style='border: none; overflow: hidden; margin-top: -19px; width: 402px; height: 230px;'/> 
</div></div> 

En son verdiğimiz kodun içinde bulunan https://www.facebook.com/ibrahimfirat.net yazan bölüme kendi facebook sayfa adresinizi yazmanız yeterli. İlk eklediğiniz kodun içinde bulunan 7 sayısını istediğiniz güne göre ayarlayın. Not: Kodları düzgün ekledikten sonra kod bir kere açılacaktır. Tekrar sayfa yenileme yaptığınızda popup penceresinin gözükmemesi çalışmadığı anlamına gelmez. Eğer şüphe ederseniz başka tarayıcılarda deneyerek gözlemleyebilirsiniz.
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.