iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Hamile Giyim De Dikkat Edilmesi Gerekenler

27 Mayıs 2015 - #


Evliliğin en güzel çağlarından biri olan gebeliktir. Gebelikte birçok şeye dikkat edilmelidir. Bunlardan biri de giyecek olduğunuz kıyafetlerinizdir. Gebelikte alınan tatlı kilolar ile dolabınızı değiştirmektesiniz.
Hamile Giyim De Dikkat Edilmesi Gerekenler


Bu güzel zamanda dikkat etmeniz gereken hususlar vardır ve değiştireceğiniz kıyafetlerin kaliteli ve tarzınızı yansıtmasına önem gösteriyorsanız; www.gebe.com.tr adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 Hamileliğin ilk aylarında kilonuzu korumaktasınız, fakat üçüncü aydan sonra istenmeyen kilolar nedeni ile hamile kıyafet seçimi için arayışa girmenizdir. Bunun nedeni; yavaş yavaş kilo almanızla birlikte ayaklarda, kollarda ve karın büyüme başlayacaktır.

Bu zaman zarfında giyeceğiniz kıyafetlerde beli sıkan, naylon ve sentetik iç çamaşırı, karın bölgesini sıkan, vb… kıyafetlerden kaçınmalısınız.

Araştırmalarınızın sonucunda alt tarafı hamile elbise diyip geçmeden, bu zaman zarfında giymeniz gerek kıyafetler ise; eşofman, rahat ve geniş şortlar, bol tişörtler, pamuklu iç çamaşırları, bol rahat olacak elbise ve etekler, vb… kıyafetleri tercih edilmelidir.

Hamilelikte dikkat edilen kıyafetler gibi ülkeler ve kültürel anlamda farklılık göstermektedir. Günümüzde hamile olup iş hayatına devam eden birçok bayanımız vardır bu yüzden hamile kıyafetleri çeşitleri çoktur.

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.