iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Kombi Servisi Ve Tesisat Temizliğinde 7/24 Hizmet

18 Mayıs 2015 - # #


Kombiler özellikle kış aylarında hayatı kolaylaştıran, konfor sağlayan ürünlerdir. Periyodik olarak bakımlarının yapılması ve senede minimum 1 kez kontrolden geçirilmesi şarttır. Aksi takdirde küçük aksaklıklar büyük arızalara zemin hazırlayacağından bu duruma meydan verilmemelidir.


Kombi Servisi Ve Tesisat Temizliğinde 7/24 Hizmet


                 Kombi servisi, montaj, periyodik bakım, ikinci el kombi, tesisat temizliği gibi konularda Anadolu yakasında azami 1 saat içinde çağrınıza cevap vermekte ve kısa sürede sorununuza kalıcı çözüm bularak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

            Vaillant kombi servisi ise ister parça değişimi olsun ister işçilik açısından olsun verilen hizmet 1 yıl garantilidir.

                Tesisat temizleme, petek temizleme, kombi radyatör temizleme ve genel bakım ve temizleme olarak sınıflanabilir. Kombi doktorum olarak 13 yıldan beri hizmet sunan Kombi servisinin Anadolu yakasındaki kombi ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm sorunlarda ve marka ayırt etmeksizin kalıcı ve kesin çözüm vaat ederek hizmet vermeye devam etmektedir.

                www.klimakombiservisim.net sitesi klima ve kombilerinizde olması muhtemel tüm aksaklıklar için marka ayırt etmeden 7/ 24 hazır bekleyen son derece güvenilir bir sitedir.
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.