Mutlu Olabilmenin 5 Yolu

ibrahim fırat | Pazar, Mayıs 03, 2015 | 0 yorum
Mutlu olmak her zaman için kolay değildir. İnsan hayatında inişli çıkışlı zamanlar ara ara olur ve bu yüzden mutlu veya mutsuz günler olabilmektedir. Mutsuzluğu tam olarak yenmenin bir formülü yok ancak bazı uygulamalar ile içinde bulunduğunuz mutsuz anı hafifletmenin ve sıkıntılarınızın azalmasına neden olabilecek 5 öneriyi sizlere sunuyoruz.


Mutlu Olabilmenin 5 Yoluİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if