Pleks Panel Kullanan Linux Sunucu Firmaları - sunucucozumleri.com

ibrahim fırat | Cuma, Mayıs 29, 2015 | 0 yorum
Linux ve Windows kullanıcıları için geliştirilmiş olan sunucu paneline pleks panel denmektedir.
Sağlanan kolaylık ile kullanıcılar kendi panellerini rahatlıkla destek almadan kullanıp yönlendirebilirler. Ücretli bir yazılım olan pleks panel server sahiplerinin en çok kullandığı kontrol panelleri arasındadır.

Bu sayede tek bir elden işlemlerin tümü yönetilebilir.
Pleks panel sayesinde kendi başınıza dilediğiniz gibi hosting hesabı açabilir, mail adresi oluşturabilir, bilgi ve verilerinizi istediğiniz şekilde yenileyebilir ve kullanabilir, yönetebilirsiniz.
İnternet sitelerinden bu konuda gerekli yardımı alarak kendi başınıza bu sistemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Her türlü inter aktif paylaşımı yapabilmenize olanak tanıyacak olan pleks panel ile kendi işinizi kendiniz görmenin keyfini yaşayacaksınız.

Ve bu işi piyasada en iyi yapan firmalardan birisi olan sunucucozumleri.com plesk panel konusunda uzman ekibiyle destek vermektedir.

Ayrıca, Seo danışmanlığı yapan bir çok arkadaşın tercih etmiş olduğu firmaların başında gelmektedir. Kısaca, Sunucu Çözümleri Firmasını tavsiye etmekteyiz.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if