iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Uğur Soğutma Soğuk Zinciri İle Piyasada

27 Mayıs 2015 - #


 Yazın başladığı bu günlerde soğuk içecekler ve soğuk muhafaza yapılacak ürünlerin kullanımı artmaktadır.

Firma 1954 yılında Aydın’ın Nazilli ilçesinde dondurma makinesi yapım işi ile piyasa girmiş ve giderek artan bir başarı ivmesiyle soğuk zincirin tüm ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Bunlardan birkaç tanesi Ayran Soğutucular kategorisinde bulunan ayran ve meyve soğutucusudur.
uğur


Meşrubat ve ayran yapımı ve de sunumu için üretilen bu ürün kıvamı değişen içeceklerin sorunsuz hazırlanması ve sunumu yönünden kullanılmaktadır. Parçaları kolay monte edilebilen temizliği de aynı kolaylıkla yapılan bu ürün tüm işletmelerin kullanımı için uygundur.  On/off Klimalar ise A++ enerji sınıfından E sınıfı enerjiye kadar farklı seçeneklerde sunulmaktadır.


Dijital göstergesi ile takibi yapılan sessiz çalışması tercih sebebi olan klimalar akıllı nem kontrolü özelliği ile de performansını tamamlamaktadır. Endüstriyel Ürünler kategorisin de ise buz makineleri, derin dondurucular, dondurma makineleri, market dolapları, muhafaza dolapları, şişe soğutucuları ve sebiller ile geniş bir yelpaze ile müşterilere sunulmaktadır. 

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.