iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Abdurrahman Önül’den En Güzel İlahiler

3 Haziran 2015 - #


İlahiler İslamiyet’in en önemli unsurlarından birisidir. Bu sebepten dolayı da dinleti olarak muhafazakâr insanlar ilahileri çok önemser. İlahinin sözlerinin önemli olduğu kadar kimin söylediği de ayrıca önemlidir. Çünkü ilahiyi okuyan kişi, ilahinin sözlerini dinleyiciye ulaştırmalıdır. Aksi takdirde sıradan bir müzikten farkı olmayacaktır. Bu yüzden en iyi yorumculardan ilahileri dinlemek gerekir.

Abdurrahman Önül, ilahi okuma konuda artık bir marka haline gelmiştir. Muhteşem yorumuyla bizleri mest edebilmektedir. Bu sebepten dolayı da birçok kişi Abdurrahman Önül’den ilahi dinlemek istemektedir. Bu imkânı sizlere sunan sitemizden Abdurrahman Önül’ün en güzel ilahilerini dinleyebilirsiniz. Böylece huzura ererek çok güzel vakit geçirebilirsiniz.


Abdurrahman Önül ilahi dinle servisimizi kullanarak çok güzel vakit geçirmekle beraber içinizi huzurla doldurabilirsiniz. Bu konuda sitemiz sürekli olarak güncellenerek Abdurrahman Önül’ün en yeni ilahilerini bulabilirsiniz. Bu anlamda sitemiz sizlere en güzel hizmetleri sunacaktır. Sitemize hemen giriş yaparak birçok sanatçının da eşsiz seslerini bulabilirsiniz. Böylece ilahileri en güzel ağızlardan dinleyerek içinizi rahatlatabilirsiniz.

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.