Adıyaman Ziyareti

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 29, 2015 | 0 yorum
Sivas'taki Petek Gençlik kulübü gençleri "Mesut Gençler, Mesut Gelecek" projesi kapsamında Adıyaman'ın kültürel ve tarihi mekanlarını ziyaret etti.


Adıyaman Ziyareti


Adıyaman Ulu Camisi'nin beraberinde Adıyaman Kalesi, müzesi, tarihi çarşısı ve şehir merkezini gezen gençler, bu kültürel geziden çok memnun kaldıklarını belirttiler. Bu tip gezi ve kültürel faaliyetlerin kendilerine pek çok açıdan katkı sağladığını söyleyen gençlerin yüzündeki mutlu ifade ise görülmeye değerdi. 

Kaynak >> genç okur dergisi "Semerkand
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if