Ecdadı Ziyaret

ibrahim fırat | Pazar, Haziran 28, 2015 | 0 yorum
İstanbul Avrupa yakasındaki Höksu, Yeşilpınar, Yörünge, Okyanus, Fatih Sultan Mehmet, Pusula, Bizim Kuşak ve Bahçelievler Gençlik Kulüpleri ecdadı andı.

Gençler Çanakkale Savaşı'nın 100. yılı ve Şehitler Haftası etkinlikleri kapsamında milli şuur kazanmak ve bilinçlenmek adına İstanbul Edirnekapı şehitliğini ziyaret etti.


Ecdadı Ziyaret


Çanakkale Savaşı'nda yaralanıp tedavi için İstanbul'a götürülen ve burada şehadet mertebesine erişen askerler hakkında bilgi alan gençler, ecdadın ruhlarına Fatiha hediye etmeyi ihmal etmediler. 


Kaynak >> genç okur dergisi "Semerkand
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if