iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Ecdadı Ziyaret

28 Haziran 2015 - # # # # #


İstanbul Avrupa yakasındaki Höksu, Yeşilpınar, Yörünge, Okyanus, Fatih Sultan Mehmet, Pusula, Bizim Kuşak ve Bahçelievler Gençlik Kulüpleri ecdadı andı.

Gençler Çanakkale Savaşı'nın 100. yılı ve Şehitler Haftası etkinlikleri kapsamında milli şuur kazanmak ve bilinçlenmek adına İstanbul Edirnekapı şehitliğini ziyaret etti.


Ecdadı Ziyaret


Çanakkale Savaşı'nda yaralanıp tedavi için İstanbul'a götürülen ve burada şehadet mertebesine erişen askerler hakkında bilgi alan gençler, ecdadın ruhlarına Fatiha hediye etmeyi ihmal etmediler. 


Kaynak >> genç okur dergisi "Semerkand

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.