iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

İftar ve Sahur Zamanında Rahatlatacak Gıdalar

19 Haziran 2015 - # # # # # # # # # # #


Ramazan ayı bu senede en uzun ve yaz aylarında tutulacak oruç zamanına denk geldi. Bundan dolayı bilinçli besinler tüketmemiz gerekmektedir. Gündüzler uzun ve geceler kısa olması nedeniyle sahur ve iftar zamanlarında hangi besinleri tüketmemiz gerektiğini bilmemiz, Ramazan ayının çok rahat geçmesine neden olacaktır. 

Bazı besinler vardır ki kalorisi yüksek ve insanı rahatsız eder derecede yağlı ve sağlık için pek faydalı olmayan özellikle  Ramazan ayında tuttuğumuz oruçlarda zorlanmamıza neden olmaktadır.  Bu yüzden kendinizi  hem iftarda hemde sahurda rahat ettirecek ve tok kalmanızı sağlayacak 10 besini galerimizde inceleyebilirsiniz. 


İftar ve Sahur Zamanında Rahatlatacak Gıdalar

                 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.