iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

İş Güvenliği İçin Gerekli Olan Her Şey

17 Haziran 2015 - #


İş sağlığı ve iş güvenliği adına uzun süredir uluslararası standartlarda hizmet sunan İstanbul Vizyon Osgb, bu alanda tüm gelişmiş ülkelerin hizmetlerini yakından takip ederek bu gelişmeleri kendi hizmetlerine yansıtmaktadır.


İş Güvenliği İçin Gerekli Olan Her Şey Sunduğu başarılı çözüm önerileri ile iş kazalarını en aza indirmeyi amaç edinen bu kuruluş, uzman çalışanları ile birlikte çok daha güvenilir şartlarda çalışılabilmesi için gerekli tüm desteği sağlamaktadır.
 Mevcut iş alanına göre yüksek bir alanda çalışması gereken işçiye olası kaza durumlarında ne yapması gerektiği konusunda bilgilendiren yüksekte çalışma eğitimi, böylece yaşanan kazalardan en az hasar ile kurtulma olanağı sağlamaktadır. Eğitim içeriğinde kaza esnasında olması muhtemel tüm durumlar ve yapılması gerekenler alanında uzman kişiler tarafından anlatılmaktadır.
   Firmalara iş güvenliği adına gerekli tüm hizmetleri sunan bu kuruluş, başarılı hizmetleri ile sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.

 Çok daha güvenilir şartlarda çalışmak ve iş kazalarını en aza indirgemek amacı ile çalışan İstanbul Vizyon Osgb firmasının sunduğu tüm hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgiler http://istanbulvizyonosgb.com/ adresinde mevcuttur.

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.