Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

NVIDIA PhysX System Software 9.14.0702

ibrahim fırat | Perşembe, Haziran 11, 2015 | 0 yorum

NVIDIA PhysX System Software 9.14.0702 İndir

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma NVIDIA Corporation
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 57.3 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Sürücüler - Driver
Açıklama ( Özellikleri ) NVIDIA PhysX System Software: NVIDIA PhysX Sürücüsü

Oynadığınız oyunlardaki fizik hesaplamalarını CPU ile değil GPU ile yaparak daha gerçekçi sonuçlar elde etmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.
    Programı İndirmek için  > > >Aşağıdaki Bağlantı Adresini Kullanın

http://us.download.nvidia.com/Windows/9.14.0702/PhysX-9.14.0702-SystemSoftware.msiİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if