iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Ramazan Ayında Yapılması Lazım Olan 10 İbadet

21 Haziran 2015 - # # # # # #


11 Ayın sultanı Ramazan ayında yapılan ibadetlerin sevabı hiçbir şey ile biçilemez. Bu ayda yapılan ibadetlerimiz ile  affedilme, cehennemden azat edilme ve günahlarımızın bağışlanmasına vesile olacak günlerdir.

Bundan dolayı ömrümüzde belki bir daha erişemeyeceğimiz bu mübarek Ramazan ayına hürmet göstermeli ve elimizden geldiği kadar oruç tutmakla birlikte ibadet etmeliyiz. Bol bol Kur'an-ı Kerim okumalı, Namaz kılmalı, Teravih namazlarını camide kılamıyorsak evde tek başımıza kılmalı, bol bol sadaka vermeli, yoksullara yardım etmeli, aç olanı doyurmalı, akraba ziyaretleri yapmalı ve birçok bizlere  faydalı olan ibadetlerden sadece  10 tanesini bu ayda yapmanın önemini sizlere sunduk.

Ramazan Ayında Yapılması Lazım Olan 10 İbadet

                              1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.