Yoksul Ailelere Ücretsiz İnternet

ibrahim fırat | Perşembe, Haziran 25, 2015 | 0 yorum
Yoksul Ailelere Ücretsiz İnternet
Kalkınma Bakanlığı yoksul ailelere ücretsiz İnternet hizmetinin sunulması için çalışmalara başladı.

İnternet erişim fiyatlarının yüksekliği ve çeşitli sebeplerle internet erişimine  sahip olamayan ailelere bu çalışma kapmasında internet hizmeti sunulacak.

Fatih projesiyle öğrencilere yine ücretsiz olarak dağıtılan tabletleri kullanan ama imkanı olmadığı için internete giremeyen öğrencilerin ihtiyaçları da böylece karşılanmış olacak.


Kaynak >> gençokur dergisi "Semerkand
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if