15 Santimlik İskeletin Sırrı

ibrahim fırat | Çarşamba, Temmuz 15, 2015 | 0 yorum
Şili'de yaklaşık on sene önce bulunan 15 cm büyüklükteki bu iskelet görenleri şaşkına çeviriyor.  Bulunduğundan bu yana dünya hayretler içinde kalarak tam olarak bir anlam veremediler ancak bazı araştırmalar sonucunda tahminler yürütüldü.


15 Santimlik İskeletin Sırrı
Resimde görüldüğü gibi kafası vücudundan daha büyük bir yapıya sahiptir. Bazı bilim insanları başka bir gezegenden yahut mutant geçirmiş bir canlı türü olduğunu düşünmektedirler.


15 Santimlik İskeletin Sırrı 1Bu olay basına duyurulduktan sonra kendi benzer bir 15 santimetre boyunda olan bir iskeletin bulunduğunu açıkladılar.


15 Santimlik İskeletin Sırrı 3Bu küçük iskelete ata adı verilmiştir ve aynı zamanda birçok belgesel film çekilmiştir. Bu canlı hakkında daha çok bilgi edinmek isteyenler, Amardeep Kaleka’nın yönettiği Sirius belgeselini izlemeliler.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if