Büyük Çantalarda Düzen

ibrahim fırat | Perşembe, Temmuz 09, 2015 | 0 yorum
Nasıl Yenilesek?


"Büyük çantalardan vazgeçmek zorunda değilsiniz! Aradığını bulmanın kolay yolları var..."

Artıları çoktur büyük çantaların, içine ne bulursanız doldurursunuz. Öyle ki onunla uzun seyahate  çıkmak isteseniz sizi birkaç gün idare eder neredeyse. Gelgelelim şoföre para verme, akbil basma, kimlik gösterme gibi hızlı olmanız gereken işlere sıra geldiğinde çantanızı altüst eder, büyük küçük tüm gözlere bakar ama bir türlü bulamazsınız aradığınızı. Sanki bir kara delik vardır çantanızda!

Büyük Çantalarda Düzen


Hızlı çıkarmanız gereken şeyler, çantanızda belli bir yerde olsun ve onun yerini değiştirmeyin. Mümkünse minin çantalar, fermuarlı cüzdanlar edinin ve acil durumda ihtiyacınız olabilecek her şeyi düzenli bir şekilde muhafaza edin. 

Ayşenur Abla

Kaynak >> genç okur dergisi "Semerkand
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if