Emniyet Kemerinin Önemi

ibrahim fırat | Cuma, Temmuz 10, 2015 | 0 yorum
Emniyet kemeri  takmak insanlara neden çok sıkıcı gelir anlamış değilim.  Günümüzdeki trafik kazalarından hayatını kaybedenlerin birçoğu emniyet kemeri takmadığı için ölmüşlerdir. Eğer emniyet kemeri takılı olsaydı bu kazalar hafif derecede  atlatılabilir ve ölümler olmayabilirdi.

Bundan dolayı emniyet kemeri takmayı alışkanlık haline getirelim ve hayat kurtardığını unutmayalım.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if