iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Görgü Kurallarını Bilelim

18 Temmuz 2015 - # # # # #


Geçenlerde, toplu taşıma aracında bir genç, cep telefonuyla yüksek sesle konuşan bir kadını uyarmak istedi. Ancak kişileri birbirine karıştırdı. ve konuşanın arkasındakine  çıkıştı. Sonra o yanlış kişinin işareti ile telefonla konuşan esas kadını bulan arkadaş, ona da gereken uyarıyı yaptı: "Daha küçük harflerle lütfen!"

Yollarda, araçlarda, kapalı ortamlarda ve hatta hastane odalarında cep telefonu ile yüksek sesle konuşanları görmek hiç de zor değil. Yanımızdakini rahatsız edebileceğimizi hesap ederek birkaç ihtimale indirgeyelim durumu. Ya o an çok mecbursak 'küçük harflerle' ve lafı fazla uzatmadan konuşalım ya da araçtan inmeyi bekleyelim. Yüksek sesle konuşan birilerinin olma ihtimaline karşı da yanımızda telefon kulaklığı bulundurmayı ihmal etmeyelim. 
Kaynak >> genç okur aylık ilkgençlik dergisi "Semerkand
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.