iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Ölümün Ansızın Geldiği Görüntüler

21 Temmuz 2015 - #


"Zevkleri bıçak gibi kesen ölümü çokça hatırlayın.."
Hz. Muhammed (s.a.v)

Ölümü hatırlamak insanı dünya zevklerinden ve dünyadan uzaklaştırır ve ahirete yöneltir. Bundan dolayı ölümü hatırlamaktan kaçmamak tam tersine ölümü ve ansızın öleceğimizi düşünüp geçmişe baktığımızda kimsenin bu dünya da kalmadığını bilmek ve sonsuz bir hayat için çalışmak ve çabalamak lazımdır.

Her ne kadar ölüm korkutucu gözükse de bu İslam'ı Allah'ın (c.c.) emrettiği gibi yaşayanlar için korkunç değil tam tersi kurtuluş ve saadettir.Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.