Şallara Bakış Açısı Değişiyor

Tarık Şentürk | Pazartesi, Temmuz 13, 2015 | 0 yorum
             Şalların özellikle son dönemlerde çok fazla kullanılmasıyla birlikte çok fazla firma şal satışına başlamıştır. Şalların en çok tercih edilme sebepleri arasında başörtülere göre çok daha rahat olması gelmektedir. Diğer yandan sıcak yaz günlerinde terletmeyen şallar çok daha makbul olmaktadır. Şalların rahat olması ve terletmesi de tamamen şalların üretim malzemesiyle ilgilidir.

             Üretim malzemesi tamamen ipek olan şalların bir arada satıldığı İpekşalevi firması oldukça dikkat çekmektedir. http://www.ipeksalevi.com/  İpek eşarp yerine ipek şalları kullananların ilk tercihi İpekşalevi markası olacağa benziyor.
            Firma ipek şal fiyatlarında da yapmış olduğu indirim sayesinde firmayı tercih eden kişi sayısı artış göstermektedir.
            Firmanın satışı yapmış olduğu şallarında hepsi tamamen ipek olduğu için İpekevi olarak da firma anılmaktadır.

            Şalların renkleri ne kadar güzel olursa olsun üretim malzemeleri ipek değilse şalların kullanımı ve kalitesi iyi olmayacaktır. Bu yüzden İpekşalevi şallarının kalitesiyle müşterileri arasında dikkat çekmektedir. Her renk şalları bir arada bulabilmek için ipek şal almak isteyenler firmaya başvurabilirler.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if