Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Yazılım Sitesinde Farkın Tek Adresi!

Tarık Şentürk | Salı, Temmuz 07, 2015 | 0 yorum

Boğaziçi Yazılım; yazılım firmaları arasında teknik bilgilere hakim en iyilerden biri olarak adlandırılmaktadır.

Eğitim seminerlerindeki motivasyon odaklı, bilgi ve yeniliklere açık teknolojik uygulamaları kullanıcılara en iyi derecede aktarabilen, ilkler arasında yer almaktadır. http://boğaziçiyazılım.com/ adresinden inceleme yapıldığında, şirketin donanımının üst düzeyde olduğu görülmektedir. NX eğitim seminerleri düzenleyen köklü şirket; yazılımları daha güçlü ve kolay kullanılabilir sistemler ile kullanıcılarına çözüm odaklı eğitimler ile bilgi aktarımlarını paylaşmaktadır.


Yazılım Sitesinde Farkın Tek Adresi!


NX 10 / NX 9 şirket, yenilik ve uygulamalardan oluşturduğu eğitim seminerlerinde; seçtikleri mekanları da konforlu, kaliteli eğitim merkezlerinde düzenleyerek, motivasyonu ön planda tutmaktadır.

Realize Shape ile katı yada yüzeylerle esnek bir şekilde etkileşime girerek, sıfırdan tasarım yapmayı, rib, draft, teknik resim ve yeni eklenen özelliklerden, çift monitör ve dokunmatik özelliklerinden, yeni eklenen convex/concave özelliğinden ve daha birçok teknik özellik ve uygulamalardan oluşan bilgi depolarını eğitimlerinde paylaşmaktadırlar. CAD / CAM çözümlerinde sorumlu olan firma, Siemens PLM Software Türkiye Temsilciliğini yapmaktadır. Konusunda uzman, teknolojiyi takip eden, uzman kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if