Hırsızın Başına Gelenlere Bakın..

ibrahim fırat | Cumartesi, Ağustos 22, 2015 | 0 yorum
Hırsızı Kapıya Sıkıştırıp Haydar Ziyafeti Çeken Otobüs Şoförü İzle

Toplu taşıma otobüsüne binen hırsız o sırada en önde oturan kadının çantasını çalma girişiminde bulur ilk denemede amacına ulaşamaz ikinci bir girişim yaparak hızlıca kaçmaya çalışırken otobüs şoförünün ani hareketiyle kapıya eli sıkıştırılarak gereken otobüs şoförü tarafından yapılır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if