iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Pek Yaş Olma Sıkılırsın; Pek de Kuru Olma Kırılırsın.

5 Ağustos 2015 - # # # #


Yaşamımızda insanların ezeceği kadar uysal olmamalı ve çok sert tabiatlı da olmamalı kişi.  İnsanlar uysal yani vur kafasına al ekmeğini cinsten olan insanları ezerler ve kullanmaya çalışırlar bundan dolayı kişi ezilmeye mahkumdur.

Pek Yaş Olma Sıkılırsın; Pek de Kuru Olma Kırılırsın.


Dik başlı, sert olmak ise insanları kendinden soğutur ve kişi yalnız kalmaya mahkum olur. Herkes tarafından sevilmeyen insan olarak bilinir. Bundan dolayı bu kişiler çevresiyle uyum zorluğu çeker ve mutsuz bir hayat yaşar. 

Bunun için olması gereken ne çok uysal ne çok sert olmamalı insan. Kişi orta yolu bulmalı ona göre davranmalıdır. Ne başkasının ayakları altına düşmeli, ne de tepesine çıkmalıyız.  Karakterimizi rencide edecek şekilde tutumlardan uzak durmalıyız. 

Yorumlar

  1. Her şeyde dozu tutturmak lazım. Fazlası da azı da zarar.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.