Sarıkız Örümceği Akrep ve Çiyanı Etkisiz Hale Getirme Anı

ibrahim fırat | Çarşamba, Ağustos 12, 2015 | 1 yorum
Dünyanın en güçlü örümceklerinden olan sarıkız , iki tane ağzı ve 10 adet bacağı vardır. büyüklüğü ise bir insanın elleri kadar olabilmektedir. 42 numaralı bir ayakkabı ile üzerine basıldığında bacakları dışarıda kalacak kadar büyük görünümdedir.

Sarıkız örümceği hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kullanın

http://www.ibrahimfirat.net/2013/12/sarikiz.htmlİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Sarıkız kafes dövüşçüsü gibi maşallah ne gelirse alıp götürüyor. Bilmediğim birşeydi ilgincime gitti teşekkürler :)

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if