Ufaklığın Yaptığına Bakın

ibrahim fırat | Salı, Eylül 01, 2015 | 1 yorum
Namaz kılan bir amca sağlık nedeniyle sandalyeye oturarak namaz kılıyor. Ardından bir çocuk gelerek sandalyeyi alıyor. Fakat nelerin olacağından habersiz şekilde secde anında amcamız sandalyenin alındığını farketmediği için düşüyor. Tebessüm ettiren an caminin kamerasına yansıyor.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. islamiyetin hoşgörü ve anlayış dini olduğunu gösteren en güzel örneklerden biri

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if