Tehlike Anı ve Yılan

ibrahim fırat | Cuma, Ekim 30, 2015 | 0 yorum
tehlike anında suyu katılaştıran yılan


Tehlike anında sıvı halde olan suya bir sıvı salgılayarak suyun katı hale gelmesini sağlayan yılan. Genel olarak zehirli yılanlar birini ısırdığı zaman kana karışan zehirde aynı şekilde kanı saniyeler içinde dondurarak kişinin felç olarak kan akışının durması nedeniyle ölümlerine neden olabilmektedir.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if