500 Yıllık Donmuş Kız

ibrahim fırat | Perşembe, Kasım 12, 2015 | 6 yorum
Kız 15 yaşlarındadır. Takma ismi bakiredir. Ancak donmuş olarak bulunduğu için ortalama 500 yıllık bir geçmişe dayanır hikayesi. Donmuş olarak bulunduğu için daha dün ölmüş gibi durmaktadır. Herhangi bir çürüme ve değişiklik söz konusu değildir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

6 yorum:

 1. Aklıma donmuş adam ötzi geldi.baya ses getirmişti oda şimdi bu kızıda ne hale getirecekler

  YanıtlaSil
 2. Cok ilginc cidden hic bozulma curume gibi bir sey olmamis

  YanıtlaSil
 3. Soğuktan yüzü yanmış şekli değişmiş ilk defa duydum bu olayı.

  YanıtlaSil
 4. ya ,adamlar üşenmemiş kızı dondurmuşlar.amaç nedir bunda ya?hadi donduruyorsunda 500 sene napacan sen o meftayı :(

  YanıtlaSil
 5. ya aynen bu nedir 500 sene napacan sen o cesedi,Allah rahmet eylesin.Çürümüş gibi geldi bana biraz,çok ilginç gerçekten..

  YanıtlaSil
 6. bu kadar gercek dünmüş gibi nasıl olur akıl alacak gibi değil

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if