Bağa Bak Üzüm Olsun, Yemeye Yüzün Olsun

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 0 yorum
Bağa Bak Üzüm Olsun, Yemeye Yüzün Olsun Atasözü ve Anlamı.

İnsanlar hiçbir şey yapmadan bir şey elde edemez. Bağda bunlardan biridir. Bağa bakılmazsa, gerekli çapalama işlemleri yapılmazsa bağ üzüm vermez. verse bile istenilen kalitede üzüm almanız imkansızdır. Aynı zamanda zarar veren böcekleri gidermek ve temizlemek için ilaçlama gerekir. Bazı yabani hayvanlardan bağınızı korumanızda gerekmektedir. Üzümler bu sayede çok iyi şekilde olgunlaşır. Bunun gibi diğer işlerde böyledir. Bir işe emek verilmezse o işten hayır beklenmez. Karşlığınızı almak istiyorsanız her ne işi yapıyorsanız emek vermek zorundasınız.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if