Bahtsızın Bağına Yağmur Yağmaz, Ya Taş Yağar, Ya Dolu

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 0 yorum
Bahtsızın Bağına Yağmur Yağmaz, Ya Taş Yağar, Ya Dolu Atasözü ve Anlamı


Genel olarak bazı kişilerin işleri bir türlü yoluna gitmez ve sıkıntılar çıkabilir. Ne kadar emek verse, çalışsa, çabalasa bile sonuç elde edemez. Bundan dolayı istediği şeyler olmaz. Ancak bunda da bir hayır vardır zaten. Gerekli olan belki olmaması gerektiğidir. Bahtsız kişilere genel anlamda mutsuz olarak tabir edilir. Bu söz ile o kişilerin acınılır durumda olduğunu gösterir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if