Bakla Değil, Vakitsiz Baklava Olsa Yenmez

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 0 yorum
Bakla Değil, Vakitsiz Baklava Olsa Yenmez Atasözü ve Anlamı


Baklava her insan tarafından sevilen bir tatlı türüdür. Karnı çok dolu olan veya hiç iştahı olmayan bir kimseye bakla değil baklava tatlısı bile sunsanız onu geri çevirecektir ve yemeyecektir.  Bundan dolayı bir iyilik yapılacaksa mutlaka zamanında yapılmalı o  zaman içerisinde iyilik yapılmazsa zaten zamanı geçmiş ve bir anlamı kalmamıştır.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if