Bal Bal Demekle Ağız Tatlanmaz

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 0 yorum
Bal Bal Demekle Ağız Tatlanmaz Atasözü ve Anlamı.

Hayal dünyasında yaşamak insanı o hayalin gerçek olacağı anlamına getirmez. Mutlu olmak ve sevinmek düşünmekle veya hayal ile elde edilmez. Eğer bal canınız istiyorsa ya arıcılık mesleği ile uğraşacak yada gidip bir yerden satın alıp tadacaksınız. 

Bal Bal Demekle Ağız Tatlanmaz


Eğer canı bal yemek isteyen kişi bal almak için para kazanmazsa veya bal üretimi yapmazsa sadece "bal bal" diye sayıklar durursa eline ne geçebilir ki...
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if