İsyan Eden Adam..!

ibrahim fırat | Perşembe, Kasım 26, 2015 | 4 yorum
İsyan eden adam O Ses Türkiye'yi salladı!


O Ses Türkiye yarışmasında Jüri olarak bulunan Gökhan, internette dinlediği bir videoyu tüm izleyicilere duyurdu. Video da Halil Sezai'nin "isyan" şarkısını söyleyen adam jüri ve seyircileri coşturdu.

Herkes tarafından büyük ilgi gören şarkı internette en çok izlenen videolar arasında yer almaktadır.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Izlememistim bu bolumu ilginc bi sesi var adamin enteresan

  YanıtlaSil
 2. Gokhan videoyu patlatmis gozukuyor ama arkadas da sarkinin hakkini vermis yani

  YanıtlaSil
 3. bu adam çok fazla abartıldı ayrıca ortamı da hiç nezih değil.

  YanıtlaSil
 4. Bu adamı ya burada ya da başka bir yerde izledim ardından Acunn'a çıktı ve meşhur oldu. iyi söylüyor valla. Herşeyden öte doğal olduğu için çok da sesin güzelliğine bakmadan dinliyorsun. İyi isyan ediyor :)

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if