Moskof, Bayırbucak Türkmen bölgesini böyle vuruyor.

ibrahim fırat | Pazartesi, Kasım 30, 2015 | 0 yorum
Moskof Subayı Bayırbucak Türkmen bölgesini böyle vuruyor.
Lazkiye Himeymim Havaalanında Bayırbucak Cephesinde yaralanan bir Rus Askerinin büyük bir kinle düğmeye basıyor ve Türkmen köylerine dakikada yüzlerce Füze düşüyor


#BBHA #Lazkiye Lütfen_PaylaşalımMoskof Gavuru Bayırbucak Türkmen bölgesini böyle vuruyor. Lazkiye Himeymim Havaalanında Bayırbucak Cephesinde yaralanan bir Rus Askerinin büyük bir kinle düğmeye basıyor ve Türkmen köylerine dakikada yüzlerce Füze düşüyor
Posted by Bayır Bucak Haber Ajansı on 27 Kasım 2015 Cuma

Kaynak >>  Bayır Bucak Haber Ajansı
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if