Müthiş Bir İşçilik

ibrahim fırat | Cuma, Kasım 20, 2015 | 3 yorum
Muhtemelen daha önce bunun gibisini görmediniz. Ülkemizde biraz zor zaten bu görüntüler yabancı bir ülkede çekilmiş. Yer parkeleri döşeyen isçi 10 kişinin yapabileceği için dakikalar içinde yapabiliyor. Oldukça hızlı bir çalışma şekli var.  Çok güzel bir video izleyiniz.Legendary bricklaying
The most hypnotic bricklaying video you are ever likely to watch (via ViralHog)
Posted by ShortList Magazine on 28 Eylül 2015 Pazartesi
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Bizim ulkemizde birak el isciligini makineyle bile bu kadar duzgun is cikmiyor, taseronlar sagolsun.

    YanıtlaSil
  2. Emege saygi duymak lazim isini severek yapan olunca is gibi gelmiyordur

    YanıtlaSil
  3. Hem çok seri yapıyor hemde çok düzgün yapıyor işini.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if