POLİSE SALDIRMAK İSTEYEN TERÖRİSTLERİN SONU..

ibrahim fırat | Pazartesi, Kasım 30, 2015 | 1 yorum
Polise saldırmak isteyen teröristler böyle vuruldu..


Zırhlı araç kamerasından çekilen görüntülerde, Teröristlerin polislere saldırı yapmak için hazırlandıkları zamanda Polislerimiz Hainleri nokta atışı yaparak vurdu. Bu olay yakın zamanda gerçekleşti. Allah (c.c.) Devletimize, polisimize, Askerimize Yar ve Yardımcı Olsun..


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Polislerimizin eline saglik ne zaman hatalarini anlqyacak bu insanlar acaba

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if