Rusya Doğalgaz Vermiyecekmiş (ToM)

ibrahim fırat | Cumartesi, Kasım 28, 2015 | 1 yorum
DaDaŞ ToM Rusya Doğalgaz Vermiyecekmiş İzle.


Gündemle alakalı çok güzel ve bir o kadarda komik video hazırlanmış. İzlerken gülmekten kendinizi alamayacaksınız.

Not: Videoyu yükleyen kişinin youtube hesabı kapatıldığından dolayı otomatik olarak konumuzla alakalı video da kaldırılmıştır. Bundan dolayı buna benzer başka bir video koyduk. Bu sorundan dolayu ziyaretçilerimizin anlayışla karşılamasını bekleriz.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Rusya vermezse vermesin bu kadar disa bagli olmamak lazim

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if