iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Tüylerinizi Ürpertecek 5 Bilimsel Deney

3 Kasım 2015 - # # # # # #


Bilim adamları geçmişten bugüne kadar binlerce deney yapmıştır. Birçok deneyleri deneme yanılma yöntemi ile doğru sonuca erişirken bazı deneyler sonuçsuz kalmıştır. Bu konumuzda geçmişte yapılan çok ilginç hatta garip denilebilecek seviyede bilim adamlarınca yapılan deneyler vardır. Bu deneyleri 5 madde ile inceleyeceğiz.

Tüylerinizi Ürpertecek 5 Bilimsel Deney

                                     1 2 3 4 5

Yorumlar

  1. İğrenç ötesi deneyler yapmışlar ama günümüzde halen yapılıyordur emin olun...

    YanıtlaSil
  2. Bunlar deney değil bildiğin işkence olmuş.

    YanıtlaSil
  3. çok ürpertici ya ama bayılıyorum böyle deneyleri okumaya youtubede bir ton video izledim böyle cidden çok etkiliyor insanı

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.